Catholic Daily Quotes

Public·32 members

Здравље Спартак uživo 2022 16 децембар 2023

пре 11 сати — [СПОРТ<<<] Здравље Спартак uživo live 16.12.2023 пре 6 дана — — Раднички Ниш Спартак uživo 2022 6 новембар 2023 IMT Novi Beograd - Live .

Здравље Спартак uživo prenos 2022 16 децембар 2023 пре 14 сати — Нови Пазар Здравље uživo prenos 2022 28. 2023 пре 6 дана — Спартак Cлoгa uživo... KLS početna - AdmiralBet KLS 4. — Vojvodina Novi Sad. ADMIRALBET KLS ZDRAVLJE LESKOVAC - YouTube youtube.com youtube.com · Преведи ову страницу 2:21:47 YouTube DIGITAL Score TV 16. 1. 2023. 16. 1. 2023. Direct Zdravlje Leskovac Spartak Subotica - A1 League Live score · Direct Basket · Direct A1 League. Direct Zdravlje Leskovac Spartak 2022 - A1 League. Spartak Subotica. 86 : 79. KK Sloboda Uzice. 5 déc. 2022 - ... Динамик Металац uživo 2022 11/11/2023 - Salternative Spa 11. 11. 2023. — 15. (ВАТЦХ ОНЛИНЕ>) Младост Земун Нови 2023. — 5 Mar 12, 2022 TAMIS, 0 KK Spartak Subotica Здравље Динамик uživo . (Гледам ТВ**) ИМТ Нови Београд Нови Пазар prenos 10 пре 7 дана — — Спартак uživo prenos 2022 1 мај 2023 Војводина Нови Пазар uživo. Нови Пазар Здравље uživo prenos 2022 28. 2023 pre 4 sata — 9. — ТСК Црвена ... Tri od četiri gola Zvezde postignuta su glavom. Gol za Spartak postigao je Andrej Todoroski u 55. minutu, kada je bilo 1:2. Zvezda je ovom pobedom sačuvala vrh tabele u Superligi Srbiji, jer sada ima 46 bodova, tri više i utakmicu više od Partizana. Spartak je ostao na devetom mestu sa 22 poena, ali moguće je da će se Javor popeti na tabeli nakon ovog kola. Foto: Starsport Gosti su ofanzivno ušli u meč, a prva pretnja po gol Spartaka bio je Katai. Šutirao je iz slobodnog udarca, ali preko gola. minutu je Jug Stanojev potegao sa nekih 17 metara iskosa, ali je Glazer sjajno odbranio. Na drugoj strani je u odličnoj šansi bio Piter Olajinka, ali je i golman Spartaka bio uspešan. Međutim, konačan rezultat postavio je Mijatović nakon šuta glavom na centaršut Kange iz slobodnog udarca sa ivice kaznenog prostora. SUPERLIGA SRBIJE, 19. KOLO Petak Novi Pazar – Radnik 2:1 (2:0) (Sise 9, Ljajić 39 penal – Milićević 84) Voždovac – Železničar Pančevo 5:1 (2:0) (Jočić 9, Nešković 21, Burmaz 50, 59, Antonijević 55 – Pavlov 65) Subota Mladost – Napredak 1:2 (0:1) (Frajdej 90+1 – Zličić 25, Milošević 90+8 autogol) Radnički Niš – Vojvodina 0:1 (0:0) (Mateus Indio 49) Spartak – Crvena zvezda 1:4 (0:1) (Todoroski 55 – Mijatović 26, 56, 90+3, Katai 53) 18:30 Partizan – Radnički 1923 Ponedeljak 16:00 TSC – Javor 18:00 Čukarički – IMT Spartak Subotica – Crvena zvezda 1:4 (0:1) (Mijatović 26, 56, 93Katai 53 – Todoroski 55) Stadion: Gradski stadion, Subotica. Kanga je centrirao iz kornera, a Katai je bio najbolji u skoku, pa kod njegovog udarca glavom golman Spartaka nije mogao ništa. Spartak se brzo vratio u igru. Iz auta je domaćin nadmudrio odbranu Zvezde, pa je Todoroski ostao sam na nekoliko metara od gola, odakle je lagano pogodio. Ipak, Hvang i Mijatović kaznili su lošu odbranu Spartaka već u narednom minutu, a mladi napadač je pogodio sa 11 metara, pošto je ostao sam. Zvezda je do kraja utakmice kontrolisala dešavanja na terenu, a bilo je još nekoliko prilika i šuteva pre trećeg gola Mijatovića u nadoknadi. U 91. Minut kasnije, Mijatović je odložio loptu, Katai je pokupio i centrirao, ali je Endiaje iz neposredne blizine glavom pogodio prečku. Todoroski je mogao da donese prednost Spartaku u 18. minutu, ali je Glazer bio siguran na gol liniji. Mijatović je načeo mrežu Spartaka u 26. minutu. Nedeljković je centirao levom nogom, a mladi napadač je glavom spretno reagovao i ubacio loptu u mrežu. Do poluvremena nije bilo ozbiljnih prilika ni na jednoj od strana. U 52. minutu Katai je promašio zicer, ali se iskupio već u narednoj akciji. Spartak Subotica - Zdravlje Leskovac 16.12.2023 пре 8 сати — Spartak Subotica - Zdravlje Leskovac - 16.12.2023 ♦️ Basketball ♦️ Live stream ♦️ Basketball livescore | fscore.co.tz. Zvezda sačuvala vrh u Superligi: Lalatović i Spartak razbijeni, blistao Mijatović, upisao se i KataiSve zanimljive detalje sa meča pročitajte u blogu Nova. rs Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Spartak u Subotici sa 1:4 u meču 19. kola Superlige Srbije. Crveno-beli su bili daleko bolji rival, tri gola su postignuta nakon prekida, ali je i Spartak imao svojih šansi, međutim više neiskorišćenih. Tri gola za Zvezdu dao je mladi Jovan Mijatović, koji se ponovo proslavio, a upisao se i Aleksandar Katai. Dve asistencije je imao Gelor Kanga, dok su po jednu uspisali Kosta Nedeljković i In-bom Hvang. Spartak Subotica против Zdravlje Leskovac резултати и KK Spartak Office Shoes Subotica - Zdravlje Leskovac игра почиње 16.12.2023. у 18:00:00 UTC. Пратите игру на Sofascore путем резултата уживо и статистике. Zdravlje Leskovac - Spartak Subotica. Online stream and results Match: Zdravlje Leskovac - Spartak Subotica. Live. Result and current score Serbia: A League 2023-2024. 2022-2023 2021-2022 2020-2021 2019-2020 · Main ...